- ЦЕНТР «АЛЕТТІ» - ДУХОВНЕ ФОРМУВАННЯ - ДУХОВНЕ МИСТЕЦТВО - ВИДАВНИЦТВО «ЛІПА» - ФУНДАЦІЯ «АГАПЕ»
       


Місія
Колектив
Діяльність
Методика

о. Марко Іван Рупнік
о. Мілан Жуст
о. Давид Брешіані
Мануела Вієццолі
Мікеліна Теначе
Марія Кампателлі
Маріна Штремфель
Сара Стаффуцца
Наташа Ґовекар
Марія Стелла Сек’яролі
Ева Остерман

 

о. Марко Іван Рупнік

 

О. Марко Іван Рупнік народився 1954 р. у словенському містечку Задлоґу. 1973 р. вступає до Товариства Ісуса. Після навчання на філософському факультеті навчається в Римській академії красних мистецтв, далі йдуть богословські студії у Папському Григоріанському університеті в Римі, де він спеціалізується на місіології і здобуває ступінь ліценціата завдяки праці під заголовком “Василій Кандинський як підхід до тлумачення богословського значення сучасного мистецтва у світлі російського богослов’я”. 1985 р. стає священиком. 1991 р. на факультеті місіології захищає написаний під керівництвом о. Шпідліка докторат під заголовком “Богословсько-місіонерське значення мистецтва в есеїстиці Вячеслава Івановича Іванова”.

З вересня 1991 р. працює в Римі директором Центру “Алетті” при Папському Східному інституті. Викладає в Папському Григоріанському університеті і Папському літургійному інституті. З 1995 р. – керівник ательє духовного мистецтва Центру “Алетті”. З 1999 р. є членом Папської ради у справах культури.

Як митець і богослов, завжди намагається спрямовувати свою діяльність у пастирське русло, зокрема, беручи участь у численних конференціях і керуючи курсами духовних вправ.


о. Марко Іван Рупнік,
директор Центру “Алетті”

 

   
   
PONTIFICIO ISTITUTO ORIENTALE - CENTRO STUDI E RICERCHE EZIO ALETTI
Via Paolina, 25 - 00184 Roma, Italia - Tel.: +39-06-4824588 - Fax: +39-06-485876 КОНТАКТИ